• 91  ГОДИНИ -  ОТНОВО ПРАЗНУВАМЕ!

    Уважаеми колеги, ... Скъпи ученици, ... Уважаеми родители, ...

    Честит празник!

    към пълния текст

Списък на класираните първокласници за учебна 2016/2017 годинаа

Автор Венета Иванова от . публикувано в Новини, Прием I клас

№ по ред Име, презиме, фамилия
1 Виктор Тодоров Узунов
2 Алекс Пеев Янчев
3 Стоян Георгиев Динков
4 Кармен Стоянова Пенева
5 Борислав Георгиев Петков
6 Георги Стоянов Станков
7 Антон Атанасов Вълчанов
8 Мария Стилиянова Стоянова
9 Калоян Атанасов Атанасов
10 Ивайла Руменова Кесерджиева
11 Таня Костадинова Хрисимова
12 Камелия Галинова Елкенева
13 Симеон Асенов Петров
14 Алекс Антонов Вечерников
15 Стоян Стефанов Добрев
16 Невена Георгиева Атанасова
17 Кристиян Стефанов Желязков
18 Мартин Калинчев Челебиев
19 Денимира Костадинова Христова
20 Мая Николаева Иванова
21 Борислав Петров Петров
22 Денис Стаматов Гребчев
23 Светослав Делчев Лавчев
24 Радомир Стоянов Попов
25 Виктория Иванова Желязкова
26 Любомир Златинов Куманов
27 Никола Росенов Христов
28 Георги Юлианов Вълчанов
29 Магдалена Иванова Христова
30 Георги Петров Нейковалиев
31 Ивана Недялкова Станева
32 Адриан Александров Кръстанов
33 Мерал Ерол Хюсеин
34 Елена Найденова Илиева
35 Мила Иванова Костадинова
36 Аделина Любомирова Дочева
37 Диана Пламенова Лъвчиева
38 Никола Станиславов Дачев
39 Габриела Пламенова Бакалова
40 Васил Николаев Паскалев
41 Дженифър Монтеро Маджарова
42 Янислав Иванов Станков
43 Максим Ивайлов Димитров
44 Методи Живомиров Панайотов
45 Валентин Атанасов Вълков
46 Стела Иванова Стойнова
47 Щиляна Николаева Генчева
48 Габриела Димитрова Владимирова
49 Никол Иринова Димитрова
50 Симона Георгиева Господинова
51 Теодор Живков Илчев
52 Сиана Живкова Петкова
53 Божидар Мирослав Георгиев
54 Магдалена Радославова Лалева
55 Виляна Атанасова Иванова
56 Весела Михайлова Георгиева
57 Рени Димитрова Иванова
58 Крум Георгиев Солаков
59 Никола Янков Грудов
60 Анджелина Желязкова Бодурова
61 Димитър Светославов Драгнев
62 Ния Делянова Желева
63 Ваяна Йовкова Джермова
64 Диана Мартинова Пенчева
65 Максим Борисов Николов
66 Ивайла Красимирова Божкова
67 Доротея Пламенова Пенева
68 Габриела Драгомирова Захариева
69 Елица Тодорова Стоянова
70 Георги Петков Христов
71 Даниела Чавдарова Дичева
72 Мариян Янчев Радев
73 Магдалена Атанасова Атанасова
74 Ангел Петров Петков
75 Таня Димитрова Петкова
76 Никола Ивайлов Николов
77 Арис Дорар Сефери
78 Калоян Радославов Колев
79 Марина Светославова Дикова
80 Христо Живков Нейчев
81 Христиан Викторов Василев
82 Ростислав Деянов Фъндалов
83 Янислав Янчев Неделчев
84 Габриела Мирославова Сарандева
85 Дария Христова Христова
86 Васил Пламенов Василев
87 Денис Вели Вели
88 Гавраил Димитров Кацаров
89 Никола Димитров Банев
90 Владимир Янчев Йорданов
91 Лилия Петкова Петкова
92 Стилиян Благовест Нейчев
93 Катя Велинова Димитрова
94 Живко Дианов Костадинов
95 Виктория Александрова Александрова
96 Наталия Георгиева Калоянова
97 Златомир Живков Петков
98 Динко Найденов Хърсев
99 Румяна Руменова Щилиянова
100 Йоана Стоянова Димитрова
101 Мария Христова Пулева
102 Александра Станиславова Недялкова
103 Гергана Маринова Иванова
104 Дмитрий Павлович Сретенов
105 Стелияна Стойчева Стоева
106 Стилиян Иванов Гангаров
107 Виктория Станкова Станкова
108 Мария Илиянова Делчилова
109 Янита Красимирова Димитрова
110 Елица Валериева Деведжиева
111 Момчил Николов Момчилов
112 Никола Юлиянов Томов
113 Габриела Ясенова Стоянова
114 Георги Сашев Тонков
115 Анастасиос Дачев Дачев
116 Йоан Любомиров Дянков
117 Иван Антонов Мирчев
118 Катерина . Микова
119 Теодора Михайлова Вълчинова
120 Жаклин Тодорова Димитрова
121 Валентин Георгиев Георгиев
122 Марияна Кирчева Тенчева
123 Никол Николаева Колева
124 Виктор Момчилов Минчев
125 Егор Игоревич Бондаренко
126 Антон Иванов Димитров
127 Сияна Касахуана Атанасова
128 Дария Боянова Гиздова
129 Николай георгиев николов
130 Даниела Велемирова Чочкова
131 Мария Невенова Петрова
132 Елена Венелинова Янева
133 Сияна Александрова Костадинова
134 Никола Миленов Димитров
135 Никол Асенова Асенова
136 Александра Петрова Петрова
137 Станимир Станиславов Чиликов
138 Симона Михайлова Стоименова
139 Виктория Христова Бумбарова
140 Божидар Светославов Славов
141 Петра Стефанова Гърдева
142 Десислава Младенова Недева
143 Даниела Маринова Димитрова
144 Габриела Ангелова Ставрева
145 Атанас Иванов Вълков
146 Васил Атанасов Скатов
147 Георги Георгиев Тодоров
148 Валентина Атанасова Джамбазова
149 Мари Борисова Къдрева
150 Иванина Валентинова Узунова
151 Иван Антонов Динев
152 Жаклина Добромирова Желева
153 Георги Янков Пейков
154 Мариян Маринов Господинов
155 Деница Радостинова Андреева
156 Валентин Валентинов Йорданов
157 Христиан Георгиев Христов
158 Александър Иванов Иванов
159 Виктор Странчев Цанев
160 Веселин Георгиев Раднев
161 Николай Димитров Маринов
162 Кристияна Станиславова Камалиева
163 Габриела Ганчева Морадова
164 Еда Рейхан Якуб
165 Анастасия Димитрова Гюрова
166 Станислав Геннадьевич Чесноков
167 Ирена Левенова Атанасова
168 Мария Олександровна Яригина
169 Стефани Георгиева Русенова
170 Даниил Владимирович Молдованов
171 Ивелина Маринова Камеларова
172 Габриела Калоянова Галинова
173 Катрин Вълчева Чолакова
174 Георги Костадинов Костадинов
175 Спас Радков Петров
176 Илкан Ахмед Хюсеин
177 Иван Станчев Станчев
178 Петър Галинов Дидеков
179 Дияна Ванева Калканджиева
180 Кристияна Томова Янчева
181 Маргарита Желева Христодорова
182 Ема мария Петрова Псарянова
183 Йоан Иванов Янакиев
184 Габриела Мирославова Жекова
185 Есин Фахри Кабил
186 Йоана-мария Юлиан Лакатушу
187 Стефан Руменов Атанасов
188 Кристиана Станимирова Петрова
189 Теодора Тодорова Николова
190 Тея Георгиева Ралева
191 Дамян Бориславов Грозев
192 Виктория Великова Джамбазова
193 Румяна Дейвис Елету
194 Евелин Георгиева Митева
195 Теодор Красимиров Маринов
196 Тифани Марианова Желязкова
197 Георги Янев Чиликов
198 Светослав Тодоров Тодоров
199 Арсений Александрович Ионин
200 Наталия Пламенова Ковачева

 

УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ,

ЗАПИСВАНЕТО НА ПЪРВОКЛАСНИЦИ В ОУ“БРАТЯ МИЛАДИНОВИ“ ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ ОТ 26.05.2016г. ДО 09.06.2016г.ВКЛ. В АКТОВАТА ЗАЛА НА УЧИЛИЩЕТО ОТ 08.30ч. ДО 18.00ч.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ /КОПИЯ/ ОТ:

– удостоверение за завършена подготвителна група /в случай, че детето не е посещавало подготвителна група се подава декларация от родител – свободен текст/

  • акт за раждане
  • лична карта на родител

(ОРИГИНАЛИТЕ СЕ НОСЯТ ЗА СПРАВКА)

ПРИ ПОЛЗВАНЕ НА ПРЕДИМСТВО СЕ ПРЕДСТАВЯТ КОПИЯ И ОТ СЪОТВЕТНИТЕ ДОКУМЕНТИ, УДОСТОВЕРЯВАЩИ ПРЕДИМСТВОТО

В СЛУЧАЙ, ЧЕ РАЗПОЛАГАТЕ САМО С ОРИГИНАЛИТЕ НА НУЖНИТЕ ДОКУМЕНТИ, В ЗАЛАТА МОЖЕТЕ ДА НАПРАВИТЕ  КОПИЯ

РОДИТЕЛЯТ ПОПЪЛВА:

  • ЗАЯВЛЕНИЕ, ЧЕ ЖЕЛАЕ ДЕТЕТО МУ ДА УЧИ В ОУ“БРАТЯ МИЛАДИНОВИ“
  • ДЕКЛАРАЦИЯ ЗА ДОБРОВОЛНО ПРЕДОСТАВЯНЕ НА ЛИЧНИ ДАННИ
  • ДЕКЛАРАЦИЯ ЗА СЪГЛАСИЕ СНИМКИ НА ДЕТЕТО, ИЛЮСТРИРАЩИ УЧАСТИЕТО МУ В УЧЕБНО-ВЪЗПИТАТЕЛНИЯ ПРОЦЕС И ОРГАНИЗИРАНИТЕ МЕРОПРИЯТИЯ НА УЧИЛИЩЕТО, ДА БЪДАТ ПУБЛИКУВАНИ В ИНТЕРНЕТ И В ПЕЧАТНИ ИЗДАНИЯ.
  • ЗАЯВЛЕНИЕ ЗА ЗАДЪЛЖИТЕЛНОИЗБИРАЕМА ПОДГОТОВКА – БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА И МАТЕМАТИКА
  • ЗАЯВЛЕНИЕ ЗА УЧАСТИЕ НА ДЕТЕТО В ЦЕЛОДНЕВНА ОРГАНИЗАЦИЯ НА УЧЕБНИЯ ПРОЦЕС/ЗАНИМАЛНЯ/

Оттук може да изтеглите и попълните необходимите документи

За пореден път учениците от ОУ „Братя Миладинови“ завоюваха призови места на Областния кръг на олимпиадата по география и икономика

Автор Венета Иванова от . публикувано в Вижте ни, Награди, Новини, Прогимназиален етап

Своите грамоти от РИО Бургас получиха следните ученици, с учител г-жа Николета Деспова: 13235818_1119297971477118_906170992_nНеда  Карауланова от 6 е клас –

I място

Hisilicon Balong Стоян Фендулов от 7 в клас –

II място

13228128_505217879663335_1179338830_n Клементина  Праматарова- 7 ж клас –

III място

 

Отново първи и призови места в състезанието "Обичам те, българска реч"

Автор Венета Иванова от . публикувано в Бълг. език и литература, Вижте ни, Награди, Новини, Прогимназиален етап

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За поредна година възпитаниците на ОУ „Братя Миладинови“  защитиха първите и призови места в състезанието по български език и литература „Обичам те, българска реч“.

  • Първо място – Моника Арнаудова, 5 Д клас
  • Първо място – Неда Карауланова , 6 Е клас
  • Трето място – Виржиния Манукян, 6 Б клас
  • Отборно второ място – Шести клас
  • Отборно трето място – Пети клас

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Наградените с техните преподаватели по Български език и литература – г-жа Боряна Йоргова и г-жа Венета Иванова.